07 marca 2024

Masaże Paulina Sysio

ZAKRES PRAC: branding, identyfikacja wizualna, logotyp, strona www, sesja wizerunkowa

BRANŻA: Beauty&SPA

CECHY: Bliskość natury | Autentyczność | Wdzięk i harmonia

ARCHETYPY: Opiekun | Mędrzec

Paulina jest ekspertką w masażach twarzy, ciała i metodach pracy manualnej. Prowadzi własny gabinet masażu. Zależało jej na spójnym pokazaniu charakteru jej marki i osobowości, które się ze sobą łączą. Marka Pauliny jest lekka i rzeczowa. Paulina w swojej pracy skupia się przede wszystkim na człowieku. Chce pomagać kobietą czuć się pięknie.

KOLORY:

STYL:

FONTY:

LOGOTYP

Roślina umieszczona w kształcie klosza co nawiązuje do natury i naturalnych metod oraz symbolizuje wewnętrzne (ukryte) piękno. Do znaku dodany jest elegancki i minimalistyczny logotyp.

MISJA MARKI

Pomoc kobietom w docenieniu siebie i poczuciu się pięknymi nie tylko wizualnie poprzez kompleksowe zatroszczenie się o ich potrzebę relaksu (chwilę dla ciała, ale też ducha) w zabieganym życiu.

POZWÓL WYDOBYĆ SWOJE PIĘKNO ZE ŚRODKA!

Paulina o współpracy:

To jest element tekstowy. Kliknij ten element dwukrotnie, aby edytować tekst. Możesz też dowolnie zmieniać rozmiar i położenie tego elementu oraz wszelkie parametry wliczając w to tło, obramowanie i wiele innych. Elementom tekstowych możesz też ustawić animację, dzięki czemu, gdy użytkownik strony wyświetli je na ekranie, pokażą się one z wybranym efektem.

zobacz co dla Ciebie mogę zrobić już dziś!

UMÓW SPOTKANIE

ZOBACZ STRONĘ LIVE

PRZYJAZNA MOBILE STRONA WWW

Strona Pauliny prowadzi jej klientkę za rękę po całym procesie zapisu na masaż. Każda klientka znajdzie tam informacje o zabiegach jakie wykonuje Paulina, o zaleceniach i przeciwwskazaniach oraz jak przygotować się do masażu. Poza tym strona daje też możliwość kontaktu, zakupu vouchera i pokazuje klientkom gdzie znajduje się gabinet. Wszystko co jest potrzebne by klientki Pauliny z łatwością zapisały się na zabieg i do niej trafiły.

Strona jest zintegrowana z booksy, ma podpięte wtyczki z social mediami gabinetu oraz posiada osobne widoki na tablet i telefon w pionie.

SESJA WIZERUNKOWA

Sesja dopasowana do wizerunku Pauliny, na której widać delikatność, kobiecość i naturę. Była dopełnieniem spójności, tak że zrobiłyśmy już 2 sesje i szykujemy 3. Dzięki spójnym zdjęciom osiągnęłyśmy efekt wow na stronie Pauliny. A ona sama z łatwością korzysta ze swoich zdjęć również na portalach społecznościowych gabinetu.

Zobacz inne projekty:

Gotowa by stworzyć swój unikatowy wizerunek i pasującą do niego stronę www?

ZAPYTAJ O WOLNY TERMIN

Odwiedź mnie na Instagramie

by Karola Piotrowska | Twoja graficzka | Webdesign | Fotografia wizerunkowa | Cała Polska | Polityka prywatności