11 marca 2024

Marle Świderska Fotografka

ZAKRES PRAC: branding, identyfikacja wizualna, logotyp, strona www, sesja wizerunkowa

BRANŻA: Fotografia ślubna i rodzinna

CECHY: Świeżość | Łamanie schematów | Radość | Zaufanie

ARCHETYPY: Opiekun | Buntownik

Marle to wulkan energii. Kobieta która zawsze robiła rzeczy po swojemu. Lubi rockowy styl i zaraża uśmiechem. Dlatego jej marka osobista nie mogła powstać bez świeżych i soczystych akcentów kolorystycznych zbalansowanych delikatnym i ciepłym różem, który pozwala otoczyć jej klientki zaufaniem. Język marki jest bezpośredni i kierowany do dziewczyn, które nie boją się łamać schematy na zdjęciach i nie tylko.

KOLORY:

STYL:

FONTY:

LOGOTYP

Taki jak Marlena. Jednocześnie szalony i wyważony. Logotyp stworzony z odręcznego pisma nadaje bardziej osobisty charakter marce.

MISJA MARKI

Profesjonalna opieka fajnymi parami oraz rodzinkami, dla których ważne jest zatrzymanie ulotnych momentów codzienności, w sposób który wyrazi nawet te najbardziej buntownicze dusze.

"Wydobędę z Was i Waszych miejsc to czego na co dzień nie zauważamy. Sfotografuje Was tak byście zapamiętali ten dzień na zawsze."
~ Marle

Marle o współpracy:

Temat strony www dla mojego biznesu wracał jak bumerang, ale nigdy nie było na to dobrego czasu, chęci czy właściwej osoby, która mogłaby mi pomóc, aż wreszcie trafiłam na Karo i Małe Studio i kliknęło, znalazłam swojego człowieka do zadań specjalnych. Krok po kroku, analizowałyśmy mojego klienta, wybierałyśmy kolory, badałyśmy co najlepiej się sprawdzi. Zostałam poprowadzona za rękę, a tego potrzebowałam, żeby ktoś pomógł mi nie tylko zbudować stronę, ale też zrozumieć swoją markę i klienta idealnego. Współpraca z Karo to full pakiet, byłam zaopiekowana w 100%, a sesja wizerunkowa to wisienka na torcie! Piękne ujęcia tylko dopełniły całości! Nie ma nad czym się zastanawiać, serio! Profesjonalizm w każdym calu!

zobacz co dla Ciebie mogę zrobić już dziś!

UMÓW SPOTKANIE

ZOBACZ STRONĘ LIVE

PRZYJAZNA MOBILE STRONA WWW

Strona Marle oddaje w pełni jej podejście do klientów i zdjęć. Jest pełna luźnego języka i akcentów kolorystycznych. Strona główna pełni rolę pigułki wiedzy i odsyła do poszczególnych podstron. Od poznania Marle przez jej zdjęcia i filozofie po kontakt.

Oczywiście stworzyłyśmy też wygląd mobilny strony dostosowany pod tablet i telefon. Tak by klientki Marle mogły przeglądać jej stronę nie tylko na komputerze!

SESJA WIZERUNKOWA

Wisienka na wizerunku Marle. Dopasowałyśmy sesje do kolorów jej marki i jej stylu. Marle wyznała mi przed sesją, że kolory dobrałyśmy idealnie, bo właśnie w takich kolorach ostatnio bywa na sesjach. Wykonałyśmy zdjęcia z aparatem i także telefonem, laptopem, kwiatami. Tak by Marle mogła z powodzeniem użyć zdjęć także na swoim instagramie.

Zobacz inne projekty:

Gotowa by stworzyć swój unikatowy wizerunek i pasującą do niego stronę www?

ZAPYTAJ O WOLNY TERMIN

Odwiedź mnie na Instagramie

by Karola Piotrowska | Twoja graficzka | Webdesign | Fotografia wizerunkowa | Cała Polska | Polityka prywatności