07 marca 2024

Fotografia Monika Stepnowska

ZAKRES PRAC: branding, identyfikacja wizualna, logotyp, strona www

BRANŻA: Fotografia ślubna

CECHY: Elegancja | Ponadczasowość | Swoboda | Wsparcie par

ARCHETYPY: Opiekun | Niewinny

Monika przyszła do mnie po uporządkowanie i ubranie osobowości jej marki w ciepły i ponadczasowy styl. Sama Monika jest dla swoich par osobą wyjątkowo ciepłą, która lubi slow life i wszystko co uporządkowane. Dlatego też nadałam jej marce unikatowego stylu, który kolorami nawiązuje do mrożonej kawy na letniej plaży a fontami i kształtami wskazuje elegancje i doświadczenie. Monika chce przyciągać do siebie spokojne pary, którymi będzie mogła się zaopiekować i sprawić, że poczują się wyjątkowo.

KOLORY:

STYL:

FONTY:

LOGOTYP

To inicjały marki stworzone odręcznym fontem kaligraficznym połączone z całą nazwą marki. Wszystko w duchu minimalizmu i elegancji. Dodatkowo Monika dostała ode mnie sam znak inicjałów.

MISJA I OBIETNICA MARKI

Dbanie o wspomnienia moich par poprzez pełną swobodę podczas zdjęć i ich ponadczasowy efekt.

"Chcę zrobić Ci zdjęcie, które wzruszyłoby Twoich rodziców, pozostałoby w sercach dziadków i które z dumą pokazałabyś swoim dzieciom."

~ Monika

Monika o współpracy:

Żałuję, że tak późno trafiłam na Karolinę! Współpraca i jej efekty okazały się tym, czego w tamtym momencie bardzo potrzebowałam. Jestem zachwycona moją nową stroną internetową (i nie tylko ja - dostałam dużo miłych słów od różnych osób) oraz identyfikacją wizualną marki, które sprawiły, że czuję się pewniej w tym, co robię i jednocześnie umożliwiły mi rozwinięcie skrzydeł. Śmiało mogę powiedzieć, że weszłam na inny poziom w swojej działalności i za to Karolinie szczerze dziękuję. Polecam każdemu, kto się zastanawia - Karolina otoczy Was czułą opieką i poprowadzi w dobrym kierunku. Było intensywnie, momentami trudno, jednak dla takich zmian (wizualnych i też tych w głowie!) zdecydowanie warto.

zobacz co dla Ciebie mogę zrobić już dziś!

UMÓW SPOTKANIE

ZOBACZ STRONĘ LIVE

PRZYJAZNA MOBILE STRONA WWW

Na stronie Moniki znajdziemy wszystkie istotne dla niej i jej klientów informacje. Strona główna ma za zadanie streścić wszystko co się na niej znajduje. Każda sekcja odsyła do rozwinięcia tematu, np. o mnie czy portfolio. Do podstrony o mnie dodałyśmy sekcje z ulubionymi rzeczami Moniki, tak by klienci mogli ją lepiej poznać.

Strona Moniki została zaprojektowana tak by pary mogły korzystać z niej wygodnie również na telefonie czy tablecie.

Zobacz inne projekty:

Gotowa by stworzyć swój unikatowy wizerunek i pasującą do niego stronę www?

ZAPYTAJ O WOLNY TERMIN

Odwiedź mnie na Instagramie

by Karola Piotrowska | Twoja graficzka | Webdesign | Fotografia wizerunkowa | Cała Polska | Polityka prywatności