14 marca 2024

Sesja wizerunkowa dla Pędzelki Limierki Makeup

ZAKRES PRAC: sesja wizerunkowa

BRANŻA: Makijaż | Beauty

CECHY: Kobiecość | Elegancja | Profesjonalność

ARCHETYPY: Kochanek

Patrycja dba o profesjonalny i elegancki wygląd swoich klientek, dlatego ja zadbałam o jej cyfrowy wizerunek. Wykonuje makijaże ślubne, biznesowe i uczy dziewczyny jak pięknie i z klasą się malować. Do sesji wykorzystałyśmy jej studio makijażu by od razu zaprezentować przestrzeń, do której zaprasza swoje klientki.

SESJA DOPASOWANA DO TWOJEGO WIZERUNKU

Przy każdej realizacji zależy mi nie tylko na pokazaniu moich klientek w jak najbardziej profesjonalnym ujęciu, ale też ich pracy. Zawsze planuje ujęcia, które będą bardziej lifestylowo pokazywały dziewczyny przy pracy, którą wykonują. Dzięki czemu prócz swoich ładnych zdjęć mają jeszcze takie, które nawiązują do ich biznesu. A takie zdjęcia idealnie nadają się do wykorzystania w social mediach marki.

Patrycja o sesji:

Sesję wizerunkową planowałam już od dłuższego czasu tylko nie mogłam się zdecydować jak chcę aby wyglądała, w jakim kierunku ją poprowadzić. Kiedy zdecydowałam się na sesję u Ciebie wiedziałam, że nie będę musiała się o to martwić bo na pewno pomożesz mi poczuć się dobrze przed obiektywem i podpowiesz jak najlepiej wszystko zaplanować. Nie pomyliłam się jestem ogromnie zadowolona z efektów naszej współpracy, na sesji czułam się wyjątkowo swobodnie. Jestem w podziwie tego jak wiele opcji do zdjęć oraz kadrów zaproponowałaś! Zadbałaś o każdy detal, o to aby każde ujęcie było wyjątkowe i dopracowane. To była jedna z lepszych decyzji jakie podjęłam! Do tego zdjęcia były gotowe do wyboru w tempie ekspresowym Chciałam polecić współpracę z Karoliną wszystkim, którzy się zastanawiają

zobacz co dla Ciebie mogę zrobić już dziś!

UMÓW SPOTKANIE

Zobacz inne projekty:

Gotowa by zawalczyć o swój spójny wizerunek i umówić się na konsultacje przed sesją?

ZAPYTAJ O WOLNY TERMIN

Odwiedź mnie na Instagramie

by Karola Piotrowska | Twoja graficzka | Webdesign | Fotografia wizerunkowa | Cała Polska | Polityka prywatności