12 marca 2024

Sesja wizerunkowa dla Agi Tylki Fotografki

ZAKRES PRAC: sesja wizerunkowa

BRANŻA: Fotografia rodzinna

CECHY: Radość | Swoboda | Zaufanie

ARCHETYPY: Błazen

Aga to fotografka, która rozśmieszy każdego. Ma w sobie dozę dziecięcej energii i ciekawości, dlatego na sesjach uwielbia wygłupiać się z najmłodszymi. Jej zdjęcia wizerunkowe są lekkie. Pokazują luźną atmosferę jaką Aga tworzy na sesji.

ZADBAJ O UNIKATOWY CHARAKTER SWOJEJ MARKI

Zawsze opracowuje koncepcje kreatywną sesji w oparciu o wizerunek na jakim Ci zależy. Pamiętaj, że przy kreowaniu wizerunku Twojej marki ważny jest najmniejszy szczegół. Od miejsca zdjęć po Twoje atrybuty. Jesteś marką, która uwielbia naturę? Na sesje zaproponuję las lub elementy roślinne w studio.

SESJA WIZERUNKOWA W KOLORACH MARKI

To dbałość o najmniejszy szczegół. Zawsze stawiam na dobranie garderoby w kolorach marki. To uspójnia Twój wizerunek i budzi zaufanie u odbiorców.

Aga o sesji:

Temat strony www dla mojego biznesu wracał jak bumerang, ale nigdy nie było na to dobrego czasu, chęci czy właściwej osoby, która mogłaby mi pomóc, aż wreszcie trafiłam na Karo i Małe Studio i kliknęło, znalazłam swojego człowieka do zadań specjalnych. Krok po kroku, analizowałyśmy mojego klienta, wybierałyśmy kolory, badałyśmy co najlepiej się sprawdzi. Zostałam poprowadzona za rękę, a tego potrzebowałam, żeby ktoś pomógł mi nie tylko zbudować stronę, ale też zrozumieć swoją markę i klienta idealnego. Współpraca z Karo to full pakiet, byłam zaopiekowana w 100%, a sesja wizerunkowa to wisienka na torcie! Piękne ujęcia tylko dopełniły całości! Nie ma nad czym się zastanawiać, serio! Profesjonalizm w każdym calu!

zobacz co dla Ciebie mogę zrobić już dziś!

UMÓW SPOTKANIE

PERFEKCYJNE PRZYGOTOWANIE

Nie rzucę Cię na głęboką wodę, będę płynęła razem z Tobą, choćby pod prąd!

Przed sesją omawiamy jej koncepcje kreatywną. Wszystkie moje dziewczyny dostają ode mnie harmonogram z zaplanowanymi ujęciami i wskazówkami. Wraz z tym spis potrzebnych atrybutów i pomoc w wyborze odpowiednich outfitów. Podczas sesji panuje luźna atmosfera a ja chętnie podpowiadam jak się ustawić.

Zobacz inne projekty:

Gotowa by zawalczyć o swój spójny wizerunek i umówić się na konsultacje przed sesją?

ZAPYTAJ O WOLNY TERMIN

Odwiedź mnie na Instagramie

by Karola Piotrowska | Twoja graficzka | Webdesign | Fotografia wizerunkowa | Cała Polska | Polityka prywatności